DiZi ÜnLü EfSaNeSi
Sitemize Hoşgeldin...
Giriş yapmadan da sitemize bakabilirsin ama üye olmassan bir çok fırsatı da kaçırabilirsin üyelerimiz,paylaşımları,dostlukları herşeyi harika

Yani eğer üye olursan Sevdiğin ünlüleri daha çok sevecek daha çok bağlanacaksın inan bana haydi gel üye ol ......

Please..
DiZi ÜnLü EfSaNeSi
Sitemize Hoşgeldin...
Giriş yapmadan da sitemize bakabilirsin ama üye olmassan bir çok fırsatı da kaçırabilirsin üyelerimiz,paylaşımları,dostlukları herşeyi harika

Yani eğer üye olursan Sevdiğin ünlüleri daha çok sevecek daha çok bağlanacaksın inan bana haydi gel üye ol ......

Please..
DiZi ÜnLü EfSaNeSi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DiZi ÜnLü EfSaNeSi

Ünlerle dizilerle yaşanıcak koca bir aile

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Derste gülerken , öğretmenin dönüp söyleyin bizde gülelim demesi.

5 posters
YazarMesaj
Ro§é
Admin
Admin
Ro§é

Derste gülerken , öğretmenin dönüp söyleyin bizde gülelim demesi. Empty
MesajKonu: Derste gülerken , öğretmenin dönüp söyleyin bizde gülelim demesi.   Derste gülerken , öğretmenin dönüp söyleyin bizde gülelim demesi. Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 12:58 pm

Derste gülerken , öğretmenin dönüp söyleyin bizde gülelim
demesi.

Hocam size ne ya derim
not:içimden huu
https://diziefsanesi.yetkinforum.com
Monqiué
Admin
Admin
Monqiué

MesajKonu: Geri: Derste gülerken , öğretmenin dönüp söyleyin bizde gülelim demesi.   Derste gülerken , öğretmenin dönüp söyleyin bizde gülelim demesi. Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 3:16 pm

Özel olmadığı sürece anlatırım.
Sonra herkez bişi anlatıyor.Ders geçiyor.
Bizim hoca da biraz saf olunca.
Kurnaz da öğrencileri var.
:DD
€nvéR
Yeni Üye
Yeni Üye
€nvéR

MesajKonu: Geri: Derste gülerken , öğretmenin dönüp söyleyin bizde gülelim demesi.   Derste gülerken , öğretmenin dönüp söyleyin bizde gülelim demesi. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 5:07 pm

Susarım :DD
http://www.diziforum.net
KraLicHe
Azimli Üye
Azimli Üye
KraLicHe

MesajKonu: Geri: Derste gülerken , öğretmenin dönüp söyleyin bizde gülelim demesi.   Derste gülerken , öğretmenin dönüp söyleyin bizde gülelim demesi. Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 11:25 pm

ben genelde öyle bişi olduğunda fransızca dilinde anlatıyorum.Atsan bile hoca o dili bilmediği için rahatsın.Oda sonra tamam anladım diyip geçiyor arada anlıyormuş gibi yapıp gülüyor fakat ben ona hocam size ne demişdim o zaman :DD
Bu iş çok işe yarıyor.Hocanın bilmediği bir dilde anlatırsanız süper olur.Yada mesela sınıfınızda örnek hiç Bulgarca bilmiyorlarsa öğretmende dahil o dili öğrenmeden kafanızdan bişiler atın bunu bulgarca diye yutturun yani sadece hocanıza.
Çünkü benim çoğunlukla konuştuklarım özel oluyor.Bazı erkeklerin heleki hocanın duymaması gerek.
Kristen
Yeni Üye
Yeni Üye
Kristen

MesajKonu: Geri: Derste gülerken , öğretmenin dönüp söyleyin bizde gülelim demesi.   Derste gülerken , öğretmenin dönüp söyleyin bizde gülelim demesi. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 2:33 pm

hocam ubouhohojohjohbıhıhıuhonhohn derim.

Derste gülerken , öğretmenin dönüp söyleyin bizde gülelim demesi.
1 sayfadaki 1 sayfası