DiZi ÜnLü EfSaNeSi
Sitemize Hoşgeldin...
Giriş yapmadan da sitemize bakabilirsin ama üye olmassan bir çok fırsatı da kaçırabilirsin üyelerimiz,paylaşımları,dostlukları herşeyi harika

Yani eğer üye olursan Sevdiğin ünlüleri daha çok sevecek daha çok bağlanacaksın inan bana haydi gel üye ol ......

Please..
DiZi ÜnLü EfSaNeSi
Sitemize Hoşgeldin...
Giriş yapmadan da sitemize bakabilirsin ama üye olmassan bir çok fırsatı da kaçırabilirsin üyelerimiz,paylaşımları,dostlukları herşeyi harika

Yani eğer üye olursan Sevdiğin ünlüleri daha çok sevecek daha çok bağlanacaksın inan bana haydi gel üye ol ......

Please..
DiZi ÜnLü EfSaNeSi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DiZi ÜnLü EfSaNeSi

Ünlerle dizilerle yaşanıcak koca bir aile

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Selam seloşlar

2 posters
YazarMesaj
€nvéR
Yeni Üye
Yeni Üye
€nvéR

Selam seloşlar Empty
MesajKonu: Selam seloşlar   Selam seloşlar Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 5:04 pm

Merhaba Selam seloşlar 2450 BEn MasaL 14 yaşındayım 11 haziranda doğdum.
Koyu bir Aslı Enver fanıyım ona tapıyorumda denebilir.
Amerikadan giriyorum buraya.Ama özüm türk Selam seloşlar 444329
Amerikadada doğdum.
Takım tutmuyorum.
daha çok R&P ve Rock seviyorum.
Daha önce Taylor Momseni ve Avril LAvigneyi gördüm.
Türkiyeye ilk geldiğimdede Pelin Karahanı görmüşdüm.Hatta çekimdeymiş çekimin içine dalmışım Selam seloşlar 798549 Selam seloşlar 798549 Ben nerden biliyim Amerikada öyle çekim yapılmadığı için.Zaten o günde Asloşum hastaymış çekime gelmemiş. Selam seloşlar 765131 Selam seloşlar 765131
http://www.diziforum.net
Ro§é
Admin
Admin
Ro§é

Selam seloşlar Empty
MesajKonu: Geri: Selam seloşlar   Selam seloşlar Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 10:33 pm

çok şekersin bir kızsın
https://diziefsanesi.yetkinforum.com

Selam seloşlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selam